ul. Mickiewicza 32,

sekretariat@lo2.slupsk.pl

Julia stypendystką programu naukowego ADAMED SmartUP

fot. A. Liminowicz

ADAMED SmartUP Gala finałowa 2020 fot. A. Liminowicz  Z satysfakcją informujemy, że uczennica II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.Mickiewicza w Słupsku  -  Julia Kalinowska otrzymała prestiżowa nagrodę w ramach Programu ADAMED SmartUP.

Julia jest laureatką zeszłorocznej edycji programu, lecz w tym roku została również doceniona i otrzymała stypendium naukowe. Julia jest jednym z trzech laureatów 5.edycji z całej Polski - Rada Naukowa Programu doceniła postępy laureatów poprzedniej edycji dokonane w czasie rocznej pracy w ramach konsultacji edukacyjnych ADAMED SmartUP. Stypendium w wysokości 40 tys. złotych Julia będzie mogłą przeznaczyć na dowolny cel, związany z jej rozwojem naukowym.

stypendiaUroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2018/2019  odbędzie się 29 stycznia 2020 roku w III Liceum Ogólnokształcącym im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni, ul. Kazimierza Tetmajera 22, Gdynia o godz. 11:20.
Nasza szkołę będzie reprezentował Maksymilian Sapkowski - juz Absolwent - obecnie student pierwszego roku Politechniki Warszawskiej. Maksymilian znalazł sie wśród 27 wybitnych uczniów z całego województwa pomorskiego. Jest tez jedynym uczniem ze słupska, który zdobył to stypendium. Gratulujemy

Stypendia przyznane!!!

kasa Oto laureaci najważniejszych stypendiów za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - Julia Kalinowska

Julia Kalinowska  jest uczennicą klasy III o kierunku matematyczno - fizycznym. Julia jest również stypendystką prestiżowej New York Academy of Sciences Junior Academy, jednej z najstarszych i najbardziej szanowanych organizacji naukowych oraz laureatką wielu konkursów.

Stypendium Ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania - Maksymilian Sapkowski

Maksymilian Sapkowski jest jedynym ze Słupska, a także całego powiatu słupskiego uczniem szkoły średniej, który otrzymał stypendium MEN. Maksymilian znalazł się wśród 27 stypendystów z całego województwa pomorskiego.  Dziś Max jest studentem pierwszego roku  Politechniki Warszawskiej.
Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego - Kacper Ostrowski

Kacper Ostrowski  jest jednym z 10 uczniów z całego województwa pomorskiego i jedynym uczniem ze Słupska, który otrzymał to stypendium  (dla uczniów ze szkoł ponadpodstawowych).  Kacper jest dzisiaj studentem pierwszego roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Ogłoszono Stypendystów Ministra Edukacji Narodowej

Maks Sapkowski Z dumą informujemy, że jako jedyny ze Słupska, a także całego powiatu słupskiego absolwent II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.Mickiewicza w Słupsku Maksymilian Sapkowski otrzymał stypendium ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Maksymilian znalazł się wśród 27 stypendystów z całego województwa pomorskiego. Jest to ogromne osiagnięcie dla szkoły, gdyż otrzymanie stypendium MEN za wybitne osiagnięcia edukacyjne jest wynikiem nakładu pracy nie tylko ucznia, ale przede wszystkim możliwości i wsparcia jakie daje II LO. Maksymilian Sapkowski dziś jest studentem pierwszego roku  Politechniki Warszawskiej na kierunku technologia chemiczna.

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego

kasa

Informujemy, że Kacper Ostrowski jako uczeń II Liceum Ogólnokształcącego im. A.Mickiewicza w Słupsku został stypendystą Marszałka Województwa Pomorskiego. Kacper jest jednym z 10 uczniów z całego województwa pomorskiego i jedynym uczniem ze Słupska, który otrzymał to stypendium  (dla uczniów ze szkoł ponadpodstawowych).  Kacper jest dzisiaj studentem pierwszego roku SGH w Warszawie. Gratulujemy!

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień