foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza



70lecie nowe

zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Eureka”

Eureka Niezmiernie miło jest mi poinformować, że w IX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fizycznego „Eureka”: Maksymilian Sapkowski, tegoroczny abiturient naszej szkoły, zdobył wyróżnienie na szczeblu krajowym. Zostało również wyróżnione II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Mickiewicza w Słupsku za wyróżniające wyniki wielu uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

Wyróżnieni uczniowie II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku:

1. Maksymilian Sapkowski (3a),

2. Paweł Śpiechowicz (2a),

3. Nikodem Leleniewski (1a),

4. Piotr Arcimowicz (3a),

5. Julia Kalinowska (2a),

6. Maria Kocioł (1a),

7. Olga Kowalska (1b),

8. Mikołaj Mordal (1a),

9. Magdalena Wietrzyńska (1a),

10. Oskar Gac (1a),

 

11. Justyna Grunwald (3a),

12. Błażej Smorawski (3a),

13. Kacper Ostrowski (3a),

14. Roksana Falkowska (1a),

15. Barbara Butrym (2a),

16. Wojciech Stelmaszczuk (3a),

17. Weronika Sałata (3a),

18. Sebastian Kwaśniak (1a),

19. Oskar Wiszowaty (3a),

20. Mateusz Centkowski (1b),

21. Kornel Raczyński (2a),

22. Karolina Bednarz (3a).


Wyróżnieni uczniowie gimnazjum przy II LO im. Adama Mickiewicza w Słupsku:

1. Zuzanna Sobczak (3ag),

2. Gabriela Hołowiej (3bg),

3. Igor Grześ (3ag),

4. Julia Kwiatkowska (3ag),

5. Maja Kalinowska (3ag).

Gratuluję, Krzysztof Kaluga