Erasmus+ From Facebook to TikTok. Become a savvy digital citizen

imageErasmus 0226 listopada (czwartek) odbyło się pierwsze międzynarodowe spotkanie online uczestników projektu Erasmus + “From Facebook to TikTok- Become a savvy digital citizen”. Byli to uczniowie i nauczyciele ze szkoły w miejscowości Moita oraz uczniowie II LO.
Na początek zorganizowano spotkanie ogólne w czasie, którego obie grupy przedstawiły swoje przygotowane wcześniej prezentacje na temat miejsc, w których mieszkają i gdzie znajdują się ich szkoły. Było bardzo serdecznie i wesoło.
Następnie uczestnicy spotkania brali udział w indywidualnych spotkaniach w parach lub grupach trzy-osobowych,które zostały wyznaczone jeszcze przed spotkaniem.

Podczas tych rozmów mieli za zadanie opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, czasie wolnym, mieście - o swoim życiu, a także mieli możliwość wymienienia się swoimi mediami społecznościowymi. Uczestnicy spotkań stworzyli także własną grupę na Whatsupp’ie z Portugalczykami i nadal utrzymują z nimi kontakt.
Spotkanie było pełne entuzjazmu i ogromnego zainteresowania odmiennym stylem życia uczniów obu krajów. Uczestnicy projektu z radością wspomina rozmowy z kolegami i koleżankami z Portugalii i nie mogą doczekać się kolejnych takich spotkań.

 Erasmus 01  Erasmus 03
 Erasmus 04  Erasmus 05
 Erasmus 06  Erasmus 07

 

 

 

 

Strona archiwalna

Strona archiwalna

 baner_skf.jpg Zlote-liceum-2020_150.jpg    office365.jpg
 korpus_solidarności.jpg  Baner TV Soplica