ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Conscious Consumers of Future – Wszyscy jesteśmy ekologiczni

Image 1 To prawda, że projekt, w którym uczyliśmy się jak rozumnie i świadomie żyć na naszej planecie, powoli dobiega końca. Wiemy, że nie dostaliśmy Ziemi w prezencie od przodków, ale pożyliśmy ją od następnych pokoleń. Poznaliśmy wiele sposobów na ekologiczne życie oraz sporo zarówno nowoczesnych technologicznie jak i tradycyjnych rozwiązań, które każdy z nas może wprowadzić do własnego stylu życia. Dzięki programowi Erasmus+, w naszej szkole pojawiły się kosze do segregacji śmieci oraz zgniatarki do puszek i butelek. Uczestnicy i uczestniczki projektu przeprowadzili serię zajęć dla uczniów naszej szkoły, pokazując jak niewiele wystarczy zmienić w swoich zwyczajach żeby zadbać o naszą planetę.  Parafrazując J.F.Kennedy’ego „We are all eco-friendly!”

 

Image 2   Image 3

  Image 4   Image 6

Image 8

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień