Goście z "Mobile Apps - learn today, apply tomorrow" z wizytą w naszej szkole

d

Od 1 do 5 kwietnia gościli u nas przedstawiciele 4 krajów- Hiszpania, Włochy, Turcja i Grecja. Był to bardzo pracowity tydzień z zajęć programowania. Nasi goście mieli okazje poznać polską kulturę i kuchnię. Oprócz tego, uczestniczyliśmy w różnych atrakcjach, takich jak warsztaty robienia krówek Usteckich czy szkolna dyskoteka. Pożegnalną atrakcją był konkurs na najlepszą fotografię Słupskich murali. Wszystkie zdjęcia zostały oczywiście włączone do naszej aplikacji „Hello World”, która budujemy od prawie dwóch lat.