Erasmus + Mobile Apps – learn today, apply tomorrow

Erasmus2

Od 7 do 9 llistopada odbyło się pierwsze transnarodowe spotkanie koordynatorów projektów i dyrektorów szkół partnerskich współpracujących w projekcie „Mobile Apps – learn today, apply tomorrow”. W spotkaniu w El Ejido, andaluzyjskiej część Hiszpanii uczestniczyli: Dyrektor Szkoły Mariusz Domański oraz szkolny koordynator projektów europejskich Maria Rządkowska oraz nauczyciel informatyki Marek Nędzusiak. Wszelkie szczegóły projektu zostały uzgodnione, nieścisłości wyjaśnione, wątpliwości rozwiane, obowiązki podzielone, terminy zaakceptowane… nic, tylko rozpoczynać współpracę! A współpracować będziemy z Hiszpanią, Włochami, Turcją i Grecją – projekt zapowiada się niezwykle słonecznie!

Erasmus1