ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych: Mała Olimpiada Fizyczna „Tesla 2022"

Grafika poglądowa - TESLA Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Laureaci:

1. Wiktor Stasiński – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Siemianicach, opiekun

                                    p. Sebastian Winsztal

2. Jarosław Wichliński-  Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku, opiekun

                                    p. Agata Kolatowicz

3. Antoni Lipiński- SSP STO Słupsk, opiekun p. Grażyna Linder

Finaliści:

     1. Maksymilian Wąsowicz  – SSP STO Słupsk, opiekun p. Grażyna Linder

      1. Antoni Rejmer – SSP STO Słupsk, opiekun p. Grażyna Linder

     1. Jagoda Gerszewska –  Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

     2. Aleksander Stenka– Szkoła Podstawowa w Głobinie,opiekun p. Aleksandra Wolska

     2. Michał Rutkowski – Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku, opiekun p. Michał Derra

     3. Jaśmina Dąbrowska – SSP STO Słupsk, opiekun p. Grażyna Linder

      3.  Filip Grzywacz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku,

     4. Dominik Szapiel– Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku, opiekun p. Danuta Ficek

     4. Michał Pankau– SSP STO Słupsk, opiekun p. Grażyna Linder

     5. Maria Rudnik – SSP STO Słupsk, opiekun p. Grażyna Linder

Nagrody i dyplomy zostaną dostarczone do szkół w/w uczniów.

   

Finał Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Tesla”

Obrazek ilustracyjny do konkursu

Lista osób, które zakwalifikowały się do finału Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego „Tesla”

 

1. Filip Grzywacz- Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku

2. Michał Rutkowski- Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku

3. Maksymilian Wąsowicz- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

4. Jagoda Gerszewska- Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku

5. Antoni Rejmer- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

6. Jarosław Wichliński- Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku

7. Jaśmina Dąbrowska- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

8. Aleksander Stenka- Szkoła Podstawowa w Głobinie

9. Wiktor Stasiński- Zespół Szkolno- Przedszkolny w Siemianicach

10. Michał Pankau- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

11. Dominik Szapiel- Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku

12. Maria Rudnik- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

13. Antoni Lipiński- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Słupsku

 

Wszystkim biorącym udział w Konkursie serdecznie dziękujemy.

Finalistów zapraszamy na część finałową Konkursu, która odbędzie się

26 kwietnia (wtorek) 2022r. o godzinie 14:30 w II Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Słupsku, ul. Mickiewicza 32– sala 116 (I piętro).

Proszę zabrać dokument tożsamości, długopis, linijkę, kalkulator (dowolny).

Nie korzystamy z karty wzorów.

Finał będzie trwał 1h zegarową i będzie obejmował 10 pytań testowych (jednokrotnego wyboru) oraz 3 zadania otwarte.

Życzymy powodzenia.

Organizatorzy.