ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022

 

konkurs historyczny

Pliki do pobrania:

 

Słupsk, 6 listopada 2021, godz. 15.00

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do stopnia rejonowego
Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych
przeprowadzonego w dniu 22 X 2021 dla uczniów klas IV- VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2021/2022

Lp.

Imię (imiona) i nazwisko ucznia

Nazwa szkoły

% uzyskanych punktów

1.        

Mikołaj Bednarz

Szkoła Podstawowa  nr 11, ul. Prof. Lotha, 76-200  Słupsk

92

2.        

Jakub Szałacki

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10, ul. Orląt Lwowskich 1a, 76-200 Słupsk

92

3.        

Kacper Szczęśniak

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO, ul. Malczewskiego 34, 84-300 Lębork

92

4.        

Michał Stefanowski

Szkoła Podstawowa  nr 11, ul. Prof. Lotha, 76-200  Słupsk

90

5.        

Nadia Hulecka

Szkoła Podstawowa, ul. Błękitna 17, 76-200 Włynkówko

88

6.        

Mateusz Boguski

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4, ul. Leszczyńskiego 17, 76-200 Słupsk

88

7.        

Stanisław Karol Borowski

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Grottgera  10a, 76-200 Słupsk

86

8.        

Jakub Gruszewski

Szkoła Podstawowa, ul. Grodzka 89, 76-206  Bierkowo

84

9.        

Adam Piotr Dąbrowski

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5, ul. Hubalczyków 7, 76-200 Słupsk

84

10.    

Filip Wojdygowski

I Społeczna Szkoła Podstawowa STO, ul. Z. Augusta 8, 76-200 Słupsk

84

11.    

Zuzanna Agnieszka Calińska

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10, ul. Orląt Lwowskich 1a, 76-200 Słupsk

82

12.    

Andrzej Piotr Domagała

Szkoła Podstawowa  nr 3, ul. Banacha 5, 76-200  Słupsk

82

13.    

Dominik Piotr Szapiel

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10, ul. Orląt Lwowskich 1a, 76-200 Słupsk

80

14.    

Seweryn Banasiak

 Szkoła Podstawowa   ul. Główna 63, 76-251 Kobylnica

80

15.    

Kacper Domagała

Szkoła Podstawowa ul. Szeroka 16, 76-230 Potęgowo

80

16.    

Szymon Konewko

Szkoła Podstawowa  nr 6, ul. Starzyńskiego 6, 76-200  Słupsk

76

17.    

Kamil Adrian Gardecki

Szkoła Podstawowa  nr 1, ul Lutosławskiego 23, 76-200  Słupsk

76

18.    

Remigiusz Hinc

Szkoła Podstawowa,  76-242 Łupawa 22

76

19.    

Krystian Pszczóliński

Szkoła Podstawowa  nr 8, ul. Mireckiego  10, 84-300 Lębork

76

20.    

Krystian Smaglijenko

Zespół Szkolno-Przedszkolny , ul. Słupska 42, 76-200 Siemianice

76

21.    

Mikołaj Sobczyński

Zespół Szkolno-Przedszkolny , ul. Bohaterów Warszawy 48, 76-214 Smołdzino

76

22.    

Aleksandra Szkrawan- Bilen

Szkoła Podstawowa   ul. Główna 63, 76-251 Kobylnica

74

23.    

Blanka Białas

Szkoła Podstawowa, ul. Błękitna 17, 76-200 Włynkówko

74

24.    

Weronika Gabriela Grzenkowicz

Szkoła Podstawowa  nr 1, ul Lutosławskiego 23, 76-200  Słupsk

74

25.    

Piotr Rafał Zarzycki

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Darłowska 18, 76-270 Ustka

74

26.    

Mateusz Mirosław Weichhold

Szkoła Podstawowa Biesowice 23, 77-200 Kępice

73

27.    

Grzegorz Wiesław Sawczuk

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jagiellońska 1, 76-270 Ustka

73

28.    

Jakub Marek Leszczyński

Szkoła Podstawowa  nr 1, ul. Lutosławskiego 23, 76-200  Słupsk

72

29.    

Oskar Kotela

Szkoła Podstawowa  nr 3, ul. Banacha 5, 76-200  Słupsk

72

30.    

Kacper Damian Treder

Szkoła Podstawowa ul. Szeroka 16, 76-230 Potęgowo

70

31.    

Stanisław Wekwert

Szkoła Podstawowa ul. Szeroka 16, 76-230 Potęgowo

70

Zapraszamy 14 stycznia 2022 roku o godz. 14.00 – II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, ul. Mickiewicza 32, Słupsk.

Uczestnikom przypominamy o legitymacji szkolnej .

Podpis przewodniczącej RKK

Iwona Tłuchowska

 

Wojewódzki Konkurs z Historii dla szkół podstawowych

konkurs historyczny Etap rejonowy konkursu odbędzie się 19 II 2021 o godz.14.00 . Test trwa 60 minut.

Proszę przybyć na miejsce pół godziny przed konkursem w celu rejestracji uczniów, wymagane są legitymacja szkolna oraz własne długopisy.

Konkurs odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przypominam o dystansie, niezbędnych maseczkach i dezynfekcji. Opiekunowie uczniów nie zostaną wpuszczeni na teren szkoły.

Szczegółowe zalecenia znajdziecie Państwo na stronach Kuratorium Oświaty w Gdańsku lub pod linkiem :

https://www.kuratorium.gda.pl/procedura-i-zalecenia-sanitarne-obowiazujace-podczas-stopnia-rejonowego-i-wojewodzkiego-konkursow-przedmiotowych-organizowanych-przez-pomorskiego-kuratora-oswiaty-w-roku-szkolnym-20202021/