ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Ośmiu Wspaniałych

Kamila Telakowska 17 maja 2019 r. Urzędzie Miasta odbyła się uroczystość podsumowująca XXV Ogólnopolską Edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków “Ośmiu Wspaniałych”.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań i postaw wśród dzieci i młodzieży. Uczestnicy najpierw musieli wypełnić formularz zgłoszeniowy podsumowując swoją działalność społeczną, głównie z zakresu wolontariatu, a następnie zaprezentować się przed ośmioosobową komisją konkursową.

Z naszej szkoły tytuł “Wspaniałej” uzyskała: Kamila Telakowska z kl. 2D, wyróżnienie otrzymała Aleksandra Korkosińska z kl. 1A, a nagrodę Słupskiego Ośrodka Kultury otrzymała Roksana Falkowska również z kl. 1A.

Nagrodzone dziewczyny należą do naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza ”Micek i przyjaciele”.

Uczestnikom konkursu wręczono dyplomy oraz upominki, zaś Ósemka wspaniałych otrzymała nagrody od Pani Wiceprezydent Marty Makuch, w tym wyjazd do Białogardu na oficjalną galę podsumowującą konkurs. W wydarzeniu wzięła też udział Pani Jolanta Krawczykiewicz - Dyrektor Słupskiego Ośrodka Kultury, Pan Paweł Lisowski - Starosta Słupski oraz Pan Leszek Kuliński - Wójt Gminy Kobylnica.

Gratulujemy wolontariuszkom!

Aleksandra Korkosinska   Roksana Falkowska

8wspanialych

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień