• Let's STEM up our education

• Spotkanie uczestników projektu

• 30.10.2023 11:46

• 19 listopada 2020 odbyło się spotkanie z uczniami nauczycielami współpracującymi w projekcie. Tym razem, ze względu na sytuację pandemiczną – online. Narodowa Agencja programu Erasmus+, zaleca tego typu spotkania w sytuacji, w której się znajdujemy -  projekt przecież nie może czekać!

Podczas spotkania omawialiśmy zadania, które jako partner w  projekcie musimy wykonać. Podzieliliśmy się na grupy dyskusyjne i grupy zadaniowe. Na początek przygotowujemy propozycję loga projektu, zakładamy funpage w mediach społecznościowych ora zrejestrujemy się na platformie e-Twinning.

Przygotowujemy również materiały filmowe o naszej szkole tak, żeby jak najlepiej przedstawić się naszym parterom.

Następne spotkanie już wkrótce!