• From Facebook to TikTok. Become a savvy digital citizen

• From Facebook to Tik Tok. Become a Savvy Digital Citizen

• 30.10.2023 12:51
        • Logo projektuOd 5 do11 marca 2023 roku grupa Erasmus+ "From Facebook to Tik Tok. Become a Savvy Digital Citizen" miała przyjemność gościć w swoich domach uczniów z zagranicy! Ostatnia projektowa mobilność była niesamowicie  twórcza i  intensywna. Nieustannie porozumiewając się w języku angielskim, uczniowie z Polski, Portugalii, Cypru, Finlandii, Bułgarii oraz Grecji zwiedzili razem Gdańsk, Ustkę oraz wzięli udział w warsztatach o social mediach. Jednak to nie wszystko! Spędzając ze sobą cały tydzień, polubiliśmy się i stąd narodziły się międzynarodowe przyjaźnie, których  nie zapomnimy do końca życia. Te wspaniałe chwile zawdzięczamy Pani prof. Beacie Szlom, koordynatorce projektu oraz Pani prof. Katarzynie Nowackiej, bez których zakończenie projektu nie byłoby możliwe! Dziękujemy!
        • Uczestnicy projektu:

• Michalina  Leleniewska