• From Facebook to TikTok. Become a savvy digital citizen

• Ostatni wyjazd z projektu Erasmus+ "From Facebook to Tik Tok"

• 30.10.2023 12:52
        • W dniach 29.05 - 01.06. 2023 roku grupa uczniów naszej szkoły w składzie: Franek Nowacki, Hania Kargul, Kacper Świerczek, Natalia Radziejewska, Kamila Stereńczak, Maja Jęchorek, Maja Nowakowska, Michalina Leleniewska, Zuzanna Łuczak, Olivia Jackiewicz pod opieką koordynatorki projektu Pani Beatą Szlom oraz Pani Doroty Konkol uczestniczyła w wycieczce do Warszawy w ramach projektu Erasmus+ „From Facebook to TikTok. Become a savvy digital citizen.”
        • Spacerując, po wyjątkowo w tym czasie słonecznej stolicy, młodzież zwiedziła wiele dotąd nieznanych i ciekawych miejsc.  Dzięki uczestnictwu w wykładzie na Uniwersytecie Warszawskim poprowadzonym przez Panią Dziekan Wydziału Zarządzania, grupa projektowa pogłębiła swoją wiedzę na temat marketingu oraz reklamy w mediach społecznościowych. Uczniowie mieli również okazję zwiedzenia Niewidzialnej Wystawy, co dało im możliwość "wcielenia się w sytuację osoby niewidomej". Młodzież obejrzała również wystawę  Cyfrowy Mózg podczas wizyty w  Centrum Nauki Kopernik. Warto podkreślić, że korzystanie z aplikacji podczas zwiedzania Łazienek Królewskich oraz ZOO idealnie wpasowało się w tematykę projektu i urozmaiciło wycieczkę.